Лента новостей
2017.8.20
20:00

В Киеве загорелось 4 га травы

19:29

В Бельгии автомобиль въехал в людей

19:01

Трамп принял решение относительно стратегии США по Афганистану

18:33

Боевой танк Т-72А стал более защищенным и эффективным, - Порошенко

18:01

В судах Украины происходит полный саботаж дел, переданных НАБУ и САП, - Сытник

17:36

Суд Москвы отказался арестовать турбины по иску Siemens

17:02

В НАБУ анонсировали новые подозрения по делу о хищении при реализации проекта "Стена"

16:00

Уровень преступности в Киевской области в прошлом году вырос на 15,6%

15:32

Взрывотехники и бойцы спецподразделения "Корд" провели совместные учения с ФБР

15:08

На Запорожской АЭС выведен в плановый ремонт энергоблок № 1

14:34

За прошедшие сутки на луганском направлении боевики 8 раз открывали огонь по ВСУ

14:01

Трамп поддержал участников демонстраций в Бостоне

12:00

По всей территории Украины объявлен высший уровень пожарной опасности

11:28

Больше всего украинского картофеля закупила Беларусь

10:59

Премьер-министр Турции прокомментировал вероятность операции в Сирии

10:30

Пограничники перешли на усиленный вариант несения службы ко Дню Независимости Украины

10:00

Европейский союз не может продолжать полагаться на США для своей защиты, - Юнкер

2017.8.19
20:00

В Одессе значительно возросла заболеваемость острыми кишечными инфекциями

19:29

Китайские компании планируют строить в Украине солнечные электрстанции

19:00

Верховной Раде предлагают обратиться к Лукашенко в связи с учениями "Запад-2017"

Политика
2015.3.29, 22.49
01
Володимир Цибулько

Для чого Путін тролить Ізраїль?

Сюжет почав закручуватися цілком в стилі японських детективів, де на певному етапі тебе перестає цікавити причинно-наслідковий зв'язок і сидиш з відкритим ротом в насолоді екшеном, не поспішаючи вишукувати в цьому мораль чи корисний життєвий досвід. Спочатку 22 березня, у Санкт-Петербурзі проходить «Міжнародний російський консервативний форум». У ньому беруть участь представники 11-ти європейських ультраправих і неонацистських партій, що підтримують політику Володимира Путіна, в тому числі анексію Криму та окупацію Донбасу. Потім, вслід за відкритими вболівальниками за долю України, до Москви на Парад Перемоги, а насправді парад Путінової самовпевненості, відмовляється їхати президент держави Ізраїль Реувен Рівлін, УНІАН про це повідомив наступним чином: «Найближчим часом вирішиться, хто приїде на урочистості від ізраїльської сторони», - заявила РИА Новости посол Ізраїлю в РФ Доріт Голендер.

 

«Ці питання обговорюються, ще немає остаточних відповідей щодо приїзду представника Ізраїлю. На превеликий жаль, президент держави Реувен Рівлін не зможе бути на цих урочистостях. Але ми очікуємо високопоставленого ізраїльського представника, хто це буде, вирішиться буквально найближчим часом», - сказала дипломат.

 

Раніше Москва направила низці світових лідерів запрошення відвідати парад на честь 70-ї річниці Перемоги над фашизмом. Однак на сьогоднішній день відомо, що від поїздки до Москви відмовилися президенти Польщі, Литви, Латвії, Фінляндії, Болгарії, Грузії, Естонії та Словаччини. Президент США Барак Обама також не приїде в Росію 9 травня. Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що не має наміру їхати в Москву, також як і канцлер Німеччини Ангела Меркель. Детальніше - читайте тут

 

Все ж Ізраїль натякнув, що на Параді буде присутній якийсь із авторитетних політиків країни. Втім Путін здається сприйняв цю заяву як особистий ляпас, і тут же запустив в ізраїльський бік бумеранга, не реагувати на якого просто не можливо! Мова про Єрусалим! Враження таке, що Путіну потрібна гра, де б усі гравці виглядали в незручній позиції, і тільки завдяки його системі рівноваг і стримувань могли дограти запропонований ним сюжет до кінця, а гарантом від невтрати обличчя виступав би сам Путін. Таким сюжетом він обрав Парад Перемоги, що смішно, адже головним на цьому Параді він призначив саме себе, а не реальних ветеранів-фронтовиків, а після відвертої ксенофобської телевізійної істерії за останні кілька років, особливо антиукраїнської і антиамериканської, було б дивно бачити, аби Барак Обама там з’явився, як це робили через велике небажання його попередники. Ще дивніше це виглядає в ситуації, коли російська пропаганда вже встигла возвеличити північнокорейського диктатора Кім Чен Іна в якості ледь не головної прикраси Параду… Перебування будь-якого форматного лідера демократичної країни на одному заході із цим «політичним явищем» робить лиху справу для його репутації… Втім, як і в товаристві Путіна! Але Путін вирішив зробити євреїв винними у зриві представництва на його улюбленому дітищі… Враховуючи масову антисемітську психоделію, в котру Росія впадає паралельно - антиукраїнською та антиамериканською, останні заяви про те, «що Кремль підтримує створення незалежної держави Палестина зі столицею в Східному Єрусалимі» фактично відсікають участь Ізраїльської делегації від участі в Параді. Про цю ініціативу йдеться в його «Привітанні учасникам загальноарабської зустрічі на вищому рівні» (ЛАД), опублікованому на офіційному сайті Кремля.

 

«Особливе значення має рішення проблеми Палестини, найважливішою умовою якого є реалізація законного права палестинського народу на створення незалежної, життєздатної, територіально цілісної держави зі столицею в Східному Єрусалимі», - написав Путін, пообіцявши сприяння Росії в цьому питанні. Тож пониження рівня делегації Ізраїлю, або приїзд її разом з демократичними лідерами до Києва замість Москви, призведе до чергового витка антисемітської істерії в стилі «світової закуліси» тому подібної «масонерії». Виглядає так, що 9 травня в Москві просто в присутності лише авторитарних «кімченінів» Путін вирішив проголосити новий виток консервації власної влади, герметизації країни до рівня автаркії, що вже смішно, бо ж технологічна залежність просто розірве російську економіку, котра в силу падіння рубля всохла вже до розмірів менше (!) 1 трлн. дол. ВВП, а ще в 2013 році перевищувала 2 трлн. дол. Авторитаризм схильний до побудови примітивних світоглядних моделей і, здається, у Путіна окрім виправдання у провалі Росії і перекладання вини на чужі плечі, до всього іншого тепер реанімується типовий сюжет всіх європейських диктаторів: «У всьому євреї винні!!!» Євреї,як показує життя, знають цей диктаторський прийомчик значно краще від Путіна, тому й не створюють собі зайвих клопотів від загравання з диктаторами …

 

 

 

Re:plika

Россия, Палестина и Израиль, Владимир Путин, Владимир Цибулько,

comments powered by Disqus